Hakkımızda

Giriş

Şirketimiz, bünyesinde tüm sınıflarda (A-B-C) belgeli ve tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları istihdam etmekte ve bu uzmanlar aracılığıyla, mevcut mevzuat çerçevesinde iş yerlerine ihtiyaç duydukları iş güvenliği ile ilgili tüm teknik hizmetleri ve eğitim hizmetlerini vermektedir.

Oluşum Ortak Sağlık Güvenlik Birimi(O.S.G.B.) ‘’Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’’ tarafından iş sağlığı ve güvenliği kapsamında 16.01.2015 tarihinde yetkilendirilmiş bir kurumdur. Öncelikli amacımız firmaların iş sağlığı ve güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır. İş sağlığı ve güvenliğini yasal zorunluluk olmaktan çıkartıp bir yaşam tarzı haline getirmek ve iş kazalarını mümkün olan en aza indirildiği insan odaklı toplumun birer üyesi olmak Oluşum O.S.G.B. ailesinin en büyük hedefidir. Yasal ve yönetmeliklerde belirtilen iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, yardımcı sağlık personeli görev ve sorumluluklarını tecrübeli iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, yardımcı sağlık personeli ile yerine getirilmektedir. Alanlarında uzman ve tecrübeli ekibimiz O.S.G.B. faaliyetleri sonucunda firmalara hizmet kalitesi açısından önemli avantaj sağlamaktadır. Oluşum O.S.G.B. birçok şirkete ve şirket çalışanına iş sağlığı güvenliği alanında hizmet vermiş olup bu sayı her geçen gün çok hızlı artmaktadır. Bu hızlı artışın ana nedeni mutlu müşteri referanslarımızdır.

Biz Kimiz?

  • MİSYONUMUZ

    Oluşum O.S.G.B. misyonunu sürekli kendini yenileyen, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumlulukların bilen ve taşıyan, hizmet verdiği veya vereceği firmalarda sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığını hedefleyen uzman kadrosuyla yasa ve yönetmeliklerde belirtilen sorumlulukları yerine getirerek her daim çözüm ortağı olmak şeklinde tanımlanmaktadır.
  • VİZYONUMUZ

    Oluşum O.S.G.B.’ in vizyonu çözüm ortağı olduğu tüm iş yerlerinde kaliteli hizmet sunmak, sektöründe yenilikçi ve lider olmak şeklinde tanımlanmaktadır.
  • STRATEJİMİZ

    Strateji